Бөлім

ҚР ДСМ СЭБК "ҰЛТТЫҚ САРАПТАМА ОРТАЛЫҒЫ" ШЖҚ РМК ФИЛИАЛЫ

ҚАРАҒАНДЫ ОБЛЫСЫ БОЙЫНША

 Қарағанды қаласы, Әлиханов көшесі, 2а 

8 (7212) 50-75-79

Аты-жөні

Лауазымы

Жұмыс телефоны

Email

Хамитов Төлеген Нұрғалиұлы
Директор
8 (7172) 50-75-79
karfil.nce@gmail.com

Зенковская Инна Владимировна

Директордың орынбасары
8 (7172) 50-75-82
karfil.nce@gmail.com

Бөлімшесі

Лауазымы

Аты-жөні

Жұмыс телефоны

Email

Мекен жайы

1

Балқаш
қалалық 
бөлімше

Бастығы

Қуанышбаев
Тілек
Таупықұлы

8 (71036) 50-69-11

balkhash_ses@mail.ru
Балқаш қ.,
Сейфуллин к-сі, 38

2

Жезқазған
қалалық 
бөлімше

Бастығы

Мизамбаев
Нариман
Сауленович

8 (7102) 41-02-41,
8 (7102) 50-69-14

zhzsee@mail.ru
Жезқазған қаласы,
Гурба көшесі, 6

3

Қаражал
қалалық 
бөлімше

Бастығы

ӘЛМАҒАНБЕТОВА
Зәуре & nbsp;
Жолшыбекқызы

8 (7103) 22-65-52, 
8 (7103) 50-72-63

karazhal_ses@mail.ru
Қаражал қаласы,
Тойымбеков к-сі, 8

4

Приозерское
қалалық 
бөлімше

Бастығы

Тургунбаева
Артигул

8(71039)5-37-63

priozersk_see@mail.ru
Приозерск қаласы,
Пушкин к-сі, 6/2

5

Саран
қалалық 
бөлімше

&Nbsp;
меңгерушісі зертхана

Қабиев
Асқарбек
Ахметбекұлы

8 (7213) 77-90-94,
8 (7213) 77-91-23,
8 (72137) 50-69-19

ses_saran@mail.ru
Саран қ.,
Е. Зимина көшесі, 11

6

Сәтпаев
қалалық 
бөлімше


меңгерушісі зертхана

Алмаганбетов
Нурмухан
Алмаганбетович

8 (7106) 33-51-30, 
8 (71063) 50-38-25

csee@list.ru
Сәтбаев қаласы,
Тәуелсіздік к-сі, 3

7

Теміртау
қалалық 
бөлімше

Бастығы

Бименде
Бауыржан
ЖАНАТҰЛЫ

8 (7213) 50-57-15,
8 (7213) 98-42-36

sanlab1@mail.ru
Теміртау қ.,
Фурманов к-сі, 2А

8

Шахтинск
қалалық 
бөлімше

&Nbsp;
меңгерушісі зертхана

Белова
Ирина & nbsp;
Владимировна

8 (72156) 5-53-01,
8 (72156) 5-15-19

Shahtinsk_see@mail.ru
Шахтинск қаласы,
Ленинград көшесі, 81

9

Абай
аудандық
бөлімше

Бастығы

Даутпаева
Гульнар
Тулеуовна

8 (72131) 4-05-96,
8 (72131) 50-75-58

abaisee02@mail.ru
Абай қ.,
Гете к-сі, 26

10

Ақтоғай
аудандық
бөлімше

Бастығы

Едиресова
Жұлдызай
Сартайқызы

8 (71037) 2-15-67

aktogaisee5@mail.ru
Ақтоғай ауылы,
Оразалин көшесі, 1

11

Бұқар жырау
аудандық
бөлімше

Бастығы

Башарина
Светлана
Сергеевна

8 (72154) 50-69-12

bukharzhirau_see@mail.ru
Ботақара кенті,
40  Қазақстанға жыл, 21A

12

Жаңаарқа
аудандық
бөлімше

Бастығы

Бекова
Жанат
Хамзеқызы

8 (7103) 02-68-85,
8 (71030) 50-75-65

sesjhanaarka1@mail.ru
Атасу кенті,
Сейфуллин даңғылы, 63а

13

Қарақаралы
аудандық
бөлімше

Бастығы

Коспабаева
Тыңдаңыз
Дауытбайқызы

8 (7214) 63-16-59,
8 (72146) 3-16-59

karkar_see@mail.ru
Қарқаралы қ.,
в. Рей көшесі, 38

14

Nurinskoe
district
Department

Chief

Tapaeva
Bayan
Mukataeva

8 (72144) 50-72-64,
8 (72144) 2-16-75

nura2110@mail.ru
p. Nura,
38 Ardagerler street

15

Osakarovka
district
Department

Chief

Fedulova
Natalia
Vladimirovna

8 (7214) 94-20-78,
8 (72149) 50-75-61

osakarovka_csee@mail.ru
p. Osakarovka,
50 Mostovaya street

16

Ulytau
district
Department

Chief

Zhumabekova.
Altynkul
Zekenovna

8 (71034) 2-16-61

seeulitau@mail.ru
Ulytau village,
25 Bulkysheva street

17

Shet
district
Department

Chief

Udalova
Aynash
Abdulaz

8 (71033) 2-74-39, 

14

Нұра
аудандық
бөлімше

Бастығы

Тапаева
Баян
Мұқатайқызы

8 (72144) 50-72-64,
8 (72144) 2-16-75

nura2110@mail.ru
Нұра кенті,
Ардагерлер көшесі, 38

15

Осакаров
аудандық
бөлімше

Бастығы

Федулова
Наталья
Владимировна

8 (7214) 94-20-78,
8 (72149) 50-75-61

osakarovka_csee@mail.ru
Осакаров кенті,
Мостовая көшесі, 50

16

Ұлытау
аудандық
бөлімше

Бастығы

Жұмабекова
Алтынкөл
Жексенқызы

8 (71034) 2-16-61

seeulitau@mail.ru
Ұлытау ауылы,
Бұлқышев к-сі, 25

17

Шет
аудандық
бөлімше

Бастығы

Удешова
Айнаш
Хабдуллакызы

8 (7212) 50-69-18

ses_shetsk@mail.ru
Ағадыр кенті,
Абай даңғылы, 59